Must have dodatków w jesieni i zimie 2017

Dodatki do strojów są tym, co potrafi sprawić, że jedna sukienka będzie pasowała do wielu stylizacji i za każdym razem będzie ona wyglądała nieco inaczej. Dlatego też prezentujemy przegląd dodatków, które powinny znaleźć się w każdej szafie, aby w parę minut móc przemienić elegancką małą czarną w sukienkę imprezową, by już po chwili stała się ona idealnym rozwiązaniem na biznesowe spotkanie.

  1. Czarne szpilki – to dodatek, który koniecznie i niezaprzeczalnie powinien znaleźć się w każdej szafie, a to z tego względu, że jeśli zdecydujesz się na zakup sukienki w nawet najbardziej szalonym kolorze to istnieje 99% szans, że czarne szpilki będą do niej pasować. Są idealne na każdą okazję, czy to rodzinny obiad, randka, spotkanie służbowe czy impreza w klubie.

  2. Czarna skórzana torebka – to kolejne dodatki, które powinny koniecznie znaleźć się w Twoje szafie. Taka torebka może posłużyć Ci latami, poza tym będzie pasowała do czarnych szpilek i niemal z całą pewnością do większości stylizacji. Z tego też powodu taka torebka koniecznie powinna znaleźć się w Twojej szafie. Nie jesteś przekonana do tego pomysłu? Zajrzyj na – galanteria skórzana stylowy dodatek i przekonaj się sama, że to będzie doskonały dodatek do Twoich stylizacji. W tym sezonie szczególnymi łaskami projektantów cieszą się torebki listonoszki.

  3. Kaszkiet – tak, nie inaczej to właśnie kaszkiety zawojowały świat mody tej zimy. Znajdziecie je zarówno w jesiennych stylizacjach blogerek modowych, jak i u projektantów na profesjonalnych wybiegach. Zatem tej jesieni i zimy wszystkie kaszkiety nosimy.

  4. Szal, chusta w kratę – to kolejny hit tej jesieni i zimy, obszerna chusta lub szal, wykonana z grubej wełny, w kratę, ale w ciemnych kolorach. Nosimy ją zawiniętą wokół szyi, nosimy na wierzchu płaszczy i kurtek, nosimy zamiast swetra. Generalnie taka chusta jest ogromnym hitem tego sezonu i koniecznie powinna znaleźć się w waszej szafie, zwłaszcza, że możecie ją wykorzystać w wielu stylizacjach.

  5. Apaszka – powinna być jak najbardziej kolorowa i posiadać wiele deseni, nosimy ją wplatając w warkocze, nosimy na szyi zamiast szalika lub jako ozdobę torebki. W tym sezonie apaszka jest zdecydowanie na topie, więc nie może jej zabraknąć w szafie modnej kobiety!

  6. Duże kolczyki – w tym sezonie modne są duże, masywne kolczyki, które od razu rzucają się w oczy, dlatego nie może zabraknąć ich w Twojej szafie. Najlepiej jeśli wykonane są z łączonych materiałów, kolory mają w tym przypadku o wiele mniejsze znaczenie, ale można pokusić się i w tym zakresie o odrobinę szaleństwa.

  7. Okulary zerówki – w tym sezonie modnym dodatkiem stały się także okulary, ale nie te przeciwsłoneczne, ale zwykłe, jeśli ktoś nie ma wady wzroku to zerówki. Te okulary mogą mieć dowolny kształt, powinny pasować do twarzy i urody osoby, która je nosi. Natomiast obowiązkowo powinny mieć cieniutkie złote oprawki. Dzięki takim okularom można doskonale uzupełnić casualową stylizację a i w biznesowych sytuacjach mogą dodać nam powagi.