Plażowe stylizacje na lato 2017

Latem wiele z Was wyjeżdża nad morze i nie da się ukryć, że w nadmorskich kurortach można poszaleć, jeśli chodzi o stylizacje. Jest gorąco, wiele się dzieje, ludzie lubują się w kolorach i małym, urlopowym szaleństwie. Warto to wykorzystać i ubrać się nietypowo, inaczej niż zwykle. W końcu na plaży musi nam być przede wszystkim wygodnie. Choć oczywiście są stylizacje, które łączą wygodę, elegancję i nowe trendy.

Pastelowy look

O pastelach już wspominałyśmy, jednak pastelom nie ma końca. Tak też jest na plaży. Bluzka w odcieniu pudrowego różu, białe spodnie, sandałki, które łapiemy do ręki spacerując po pasku idealnie współgrają z całym otoczeniem. Do tej stonowanej stylizacji można dołożyć kolorowy akcent, jakim będzie na przykład torebka w kolorze mocnej fuksji. Do tego okulary i plażowy look gotowy.

Biały komplet

A teraz coś dla tych z Was, które preferują leżakowanie w wygodnym stroju. Biała tunika z lekkim haftem, do tego białe spodenki i do kompletu biały kapelusz. Strój świetny na odpoczynek i pamiętajcie – biel podkreśla opaleniznę. Jest to więc kolor latem bardzo pożądany. Do tego kilka dotaktów, np. okulary w nietypowym kształcie i dobry look gwrantowany!