Street fashion

Najwięcej mody jest .. na ulicy oczywiście! Inspiracje warto czerpać z tego, co się dzieje dookoła nas. Przyznajcie się same przed sobą jak często zwracacie uwagę na inne dziewczyny – my często. „Jaki ona ma fajny t-shirt”, „jaka ciekawa torba”, „do jeansów takie buty”? I tak dalej i tak dalej. Zawsze można zauważyć u kogoś coś ciekawego i nie ma w tym absolutnie nic złego. Dlatego nie bójcie się obserwować.

Modowo złapani naszym obiektywem

Poniżej przedstawimy kilka stylizacji, które nas szczególnie zaciekawiły lub po prostu sprawiły radość naszym oczom. Możemy wyciągnąć kilka wniosków, jeśli chcecie zapytać na jaki strój najczęściej decydują się dziewczęta.

Na pewno dominują stroje sportowe lub sportem inspirowane – luźne t-shirty, spodenki ze śliskiego materiału, sportowe buty oraz luźne, lecz krótkie bluzeczki. Zauważyłyście je w sklepach, na ludziach? Jest ich teraz w sklepach do wyboru całe mnóstwo.

Kolejny hit sezonu – folklor. Tego typu motywy można zauważyć dosłownie wszędzie. W jednym kolorze lub kolorowe, bardziej i mniej subtelne. Idealnie komponują się ze spódnicami i butami na koturnach.

Kolejna sprawa – pastele. Cały czas modne kolory nude są po prostu uniwersalne i dużo dziewcząt po nie sięga. W związku z tym do łask powróciły białe spodnie, gdyż pastele lepiej komponują się z bielą, niż czernią. Jeśli masz więc na spodzie swojej szafy białe spodnie – nie wahaj się ich użyć!