Krótki czy długie? Pokaż swoje nogi!

Od dawien dawna specjalne miejsce w modzie zajmują jeansy. Szczerze powiedziawszy – nie wyobrażamy sobie życia i stylizacji bez nich. Jeansy są po prostu świetne, uniwersalne, dedykowane każdemu i prawie na każdą okazję. Bez względu na to, jakie są trendy, jakie dodatki, motywy dominują w modzie, jeansy pozostają nieśmiertelne. Z jednej strony są dopełnieniem stylizacji, ale także często bywają jej podstawą.

Jakie jeansy możemy wyróżnić?

Jeśli chodzi o kolorystykę, to oczywiście mamy wiele odcieni jeansu – od jasnych, prawie białych, po ciemne. Jeansy mogą być rozjaśniane w konkretnych miejscach, mogą być pomięte, a nawet podarte, co w sezonie 2017 jest dosłownie hitem. Mało która dziewczyna nie ma w szafie podartych jeansów, które często łączone są nawet ze szpilkami. Nie do pomyślenia? A jednak! I powiemy Wam, że naprawdę fajnie to wygląda.

W przypadku długości możemy wyróżnić dwa rodzaje – jeansy długie i krótkie, czyli shorty. Latem shorty są częściej na ulicach spotykane i nie ma się co temu dziwić. Jeans nie jest cienkim, przewiewnym materiałem, dlatego latem warto wybrać opcję krótszą. Zdarzają się także jeansy o długości 3/4, jednak są one rzadziej przez panie wybierane.

A teraz kształt i krój. Jeansy mogą nosić zarówno panie o większych biodrach, krąglejszych pośladkach, jak również te z Was, które borykają się z odstającym brzuszkiem. Jeansy z wysokim stanem są hitem nieprzerwanie od 2016 roku (o ile pamięć nas nie myli). Nawet osoby szczupłe wybierają jeansy z wysokim stanem. Dlaczego? Ponieważ naprawdę fajnie wyglądają stylizacje, w których do spodni wkłada się przednią część t-shirtu. Dłuższa część pozostaje z tyłu. Na pewno to widziałyście.