Sylwestrowy look

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, kto jeszcze nie zarezerwował sobie miejsca powinien pomyśleć o tym jak najszybciej. A panie, które planują zrobić się na bóstwo i skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki powinny także zacząć myśleć o zarezerwowaniu sobie terminu (fryzjera i kosmetyczkę w swojej okolicy można także znaleźć za pomocą – portal wycenione). Dziś prezentujemy kilka trendów, które z pewnością będą modne podczas tegorocznych zabaw sylwestrowych.

Błyszczące szpilki i „przeźroczyste” buty

W tego Sylwestra na parkiecie pojawią się z pewnością błyszczące szpilki, nie koniecznie srebrne czy złote. Modne są obecnie buty w intensywnych kolorach z metalicznym połyskiem, w cekiny w stylu „rybiej łuski”, czy lakierki. Jednym słowem rok 2017 będziemy żegnać z błyskiem. Drugi trend, który dopiero zaczął się pojawiać, ale z pewnością stanie się hitem 2018 r. to buty z przeźroczystymi elementami. Szpilki, których boki wykonane są z przeźroczystych materiałów, które sprawiają wrażenie, że but ma wyłącznie noski i część tylną, czy sandały z paskami z przeźroczystego materiału, które odsłaniają całą stopę, to zdecydowanie must have Nowego Roku.

Smoky eye i brokat na twarzy

Jeśli chodzi o makijaż na Sylwestra to w modzie, podobnie jak w całym 2017 r. będą mocno podkreślone usta, makijaż typu smoky eye oraz wszelkiego typu brokaty i wszelkie wariacje z nasyconymi i mocnymi kolorami. W modzie są także efekt sztucznych rzęs, czy same rzęsy. Pamiętajcie tylko, by nie przesadzić i nie próbować wyczynów rodem z telewizji publicznej, o których ostatnio głośno…

Sylwestrowa kreacja

Pantone ogłosił już kolory na 2018 r. dlatego bal sylwestrowy może być doskonałą okazją, aby założyć po raz ostatni te, które modne były w tym roku, a więc na parkietach będzie kobaltowo, czerwono oraz dużo fuksji. Naturalnie mała czarna, jak zawsze dobra na każdą okazję!

Fryzura na Sylwestra

Cały rok upłynął nam pod znakiem luźnych warkoczy i koków, takich też fryzur należy spodziewać się na balach sylwestrowych w 2017 r. Oczywiście obsypane brokatem, bowiem to zdecydowanie trend tegorocznego Sylwestra.